Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

ABN Stępień Nieruchomości

ul. Mostowa 6 Jelenia Góra

Mapa

75 649 46...

75 649 46 84

www.stepien.org.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Rafał Markowski
  • Patrycja Oleksy
  • Andrzej Razmus
  • +9

Chcesz sprzedać nieruchomość?

269

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia ABN Stępień Nieruchomości

Filtruj

1 400 000 zł212,08 m² 6 601,28 zł/m²

Rafał Markowski

Rafał Markowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Redukcja ceny 1.500.000zł 1.400.000zł **Na sprzedaż dom dwulokalowy w Karpaczu na osiedlu Skalnym** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu...

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł1 712 m² 209,11 zł/m²

Andrzej Razmus

Andrzej Razmus

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana - Wojcieszyce | 1712 m | Karkonosze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1712 m , położona...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł232 m² 2 327,59 zł/m²

Rafał Markowski

Rafał Markowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Podgórzynie Wyjątkowa lokalizacja w sercu Karkonoszy! Nieruchomość położona jest w malowniczym...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

Patrycja Oleksy

Patrycja Oleksy

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Gotowy biznes w sercu Karkonoszy - część osady wypoczynkowej w Kowarach Na sprzedaż wydzielona część funkcjonującej, dochodowej osady...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kowary,dolnośląskie

810 000 zł325,40 m² 2 489,24 zł/m²

Rafał Markowski

Rafał Markowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:662 m²

Godny uwagi dom w wyśmienitej lokalizacji Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Kowary. Dom znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 260 m² 793,65 zł/m²

Andrzej Razmus

Andrzej Razmus

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tam, gdzie widok spotyka się z wartością Są miejsca, które przyciągają od pierwszego spojrzenia nie obietnicą, lecz autentycznością. Takie,...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł84,70 m² 13 577,33 zł/m²

Andrzej Razmus

Andrzej Razmus

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:488 m²

Wyjątkowy dom w sercu Szklarskiej Poręby W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szklarskiej Poręby czeka na Ciebie nowoczesny,...

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63,30 m² 18 941,55 zł/m²

Andrzej Razmus

Andrzej Razmus

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokal inwestycyjny przy głównym deptaku w Karpaczu - ul. Konstytucji 3-go Maja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale...

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł3 000 m² 79 zł/m²

Patrycja Oleksy

Patrycja Oleksy

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3000 m z panoramicznym widokiem na góry - Rędziny, powiat kamiennogórski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł351,99 m² 5 099,58 zł/m²

Patrycja Oleksy

Patrycja Oleksy

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 768 m²

Dom z widokiem na góry - Jeżów Sudecki Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny położony w Jeżowie Sudeckim - w malowniczej...

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70,70 m² 4 229,14 zł/m²

Rafał Markowski

Rafał Markowski

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Redukcja ceny 309,000zł =>299.000zł Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w Kowarach - idealne do życia i jako baza wypadowa w góry! Zapraszamy...

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł180 m² 4 083,33 zł/m²

Barbara Dobrowolska

Barbara Dobrowolska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w cenie dużego mieszkania w Jeleniej Górze. Promocja wiosenna tylko 735.000,- Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

256 560 zł1 069 m² 240 zł/m²

Barbara Dobrowolska

Barbara Dobrowolska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na Karkonosze. Przedstawiam Państwu na sprzedaż grunt o o powierzchni ok.1069 m 2 w Kostrzycy, gmina...

Szczegóły ogłoszenia

798 350 zł2 281 m² 350 zł/m²

Barbara Dobrowolska

Barbara Dobrowolska

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świeradów Zdrój - działka w super lokalizacji. Polecam przepięknie położonej działki przy ul. Tadeusza Kościuszki w miejscowości Świeradów...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł7 600 m² 48,03 zł/m²

Barbara Dobrowolska

Barbara Dobrowolska

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pięknym widokiem na góry. Proponuję Państwu działkę o powierzchni 7600 m2 w Kostrzycy, gmina Mysłakowice, powiat karkonoski....

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 614 m² 166,67 zł/m²

Barbara Dobrowolska

Barbara Dobrowolska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Komarnie. Proponuję Państwu do sprzedaży działkę gruntu B - tereny mieszkaniowe , o powierzchni 1614 m2. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł811 m² 166,46 zł/m²

Patrycja Oleksy

Patrycja Oleksy

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka w Karpnikach Serce Rudaw Janowickich Oferuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 811...

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł10 001 m² 55,99 zł/m²

Michał Matyjaszczuk

Michał Matyjaszczuk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Inwestycyjnej - Muchów, gmina Męcinka, powiat Jaworski Lokalizacja: muchów, gmina Męcinka, powiat jaworski, województwo...

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł45 140 m² 10,01 zł/m²

Barbara Dobrowolska

Barbara Dobrowolska

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka rolna 4,5 ha! okazja! Promocja wiosenna - tylko 10 zł/m2! Widok na cała panoramę Karkonoszy - gratis! Zapraszam do zapoznania się...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł25 538 m² 13,71 zł/m²

Małgorzata Kuras

Małgorzata Kuras

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej Powierzchnia: 25 538 m (2,5538 ha) Status planistyczny: mpzp Lokalizacja: mirsk, powiat lwówecki Przeznaczenie...

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł46 159 m² 119,15 zł/m²

Michał Matyjaszczuk

Michał Matyjaszczuk

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe 4,6 ha | Panorama Karkonoszy | Szklarska Poręba najważniejsze atuty nieruchomości Panoramiczny widok na Karkonosze: niezagrożona panorama gór,...

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sędzisław,dolnośląskie

115 000 zł1 024 m² 112,30 zł/m²

Patrycja Oleksy

Patrycja Oleksy

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu, gdzie z tarasu będziesz podziwiać góry, a do pracy czy na zakupy dojedziesz...

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł81,70 m² 4 638,92 zł/m²

Patrycja Oleksy

Patrycja Oleksy

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Kowary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,4 m , usytuowane na 1. piętrze zadbanego budynku...

Szczegóły ogłoszenia

818 700 zł2 729 m² 300 zł/m²

Dorota Banaszak

Dorota Banaszak

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W górzyńcu Z wyjątkowym widokiem na karkonosze. Prezentuje Państwu doskonale zlokalizowaną działkę w Górzyńcu przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł45 940 m² 18,72 zł/m²

Mariola Jędrzejczyk

Mariola Jędrzejczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem - Pasiecznik (dolny Śląsk) Duży dom wraz z zabudową gospodarczą, położony na...

Szczegóły ogłoszenia

5 285 000 zł15 100 m² 350 zł/m²

Mariola Jędrzejczyk

Mariola Jędrzejczyk

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna nieruchomość W bliskiej odległości do granicy (idealna na stację paliw, fabrykę, hurtownie, warsztaty,sklepy wielkopowierzchniowe)...

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł21 176 m² 162,92 zł/m²

Dorota Banaszak

Dorota Banaszak

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny - zurbanizowane tereny niezabudowane, tereny mieszkaniowe; powierzchnia 2,1176 ha Grzybowiec 752 m n.p.m. - bismarckhöhe - ostatnia...

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 355 m² 140,13 zł/m²

Rafał Markowski

Rafał Markowski

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!oferta zarezerwowana! Działka w Trzcińsku na sprzedaż Polecam piękną działkę znajdująca się w malowniczej miejscowości Trzcińsko koło...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 206,30 m² 911,88 zł/m²

Marek Stępień

Marek Stępień

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Obiekt dla inwestora! Budynek idealnie nadający się na hotel, apartamenty, mieszkania! 10 km do Karpacza! 15 km do Jeleniej Góry! Wolnostojący,...

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł243,80 m² 7 260,05 zł/m²

Michał Matyjaszczuk

Michał Matyjaszczuk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 100 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Podgórki , w bezpośrednim...

Szczegóły ogłoszenia

Hala Rędziny

Rędziny,dolnośląskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

Patrycja Oleksy

Patrycja Oleksy

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala z potencjałem inwestycyjnym na działce 2000 m - Rędziny, powiat kamiennogórski Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona...

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 795 m² 111,42 zł/m²

Marek Stępień

Marek Stępień

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości stępień przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane/inwestycyjne w interesującej lokalizacji - Mysłakowice - przy trasie...